Już teraz zapraszamy do pobrania nowego katalogu opraw Chors w wersji pdf., który jest dostępny po zalogowaniu w zakładce pobierz.  

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią przełożyliśmy oficjalną premierę nowości oraz naszego drukowanego katalogu na 20 Kwietnia 2020 r. Cyklicznie będziemy opowiadali o nowych produktach, opublikujemy cennik Chors 2020, a następnie, mamy nadzieję, że jak najszybciej, będziemy mieli okazję się spotkać by opowiedzieć o naszych produktach, nowych rozwiązaniach technologicznych oraz ciekawych planach na przyszłość.

Jeszcze w lutym nasze zmartwienia koncentrowały się wokół premier nowości oraz nadchodzących targów Light and Building 2020, które przełożone zostały na termin od 27 września do 2 października 2020. Zmęczeni, ale szczęśliwi krok po kroku realizowaliśmy kolejne punkty naszego planu, kiedy w szczycie przygotowań doszły do nas tragiczne wieści z Włoch, następnie o przełożeniu targów, aż po te najsmutniejsze, które docierają do nas wszystkich każdego dnia.

Od tamtej pory podejmujemy wiele decyzji, których głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom, aby bez zakłóceń odpowiadać na Państwa pytania oraz realizować Wasze zamówienia. Ze względów bezpieczeństwa ograniczyliśmy kontakt bezpośredni na rzecz kontaktu mailowego. Mamy nadzieję, że wydarzenia związane z pandemią, dzięki solidarnej postawie zdecydowanej większości z nas, potoczą się według najłagodniejszego scenariusza.

Życzymy Państwu zdrowia oraz zachęcamy do lektury naszego nowego katalogu.

Pozdrawiamy
Zespół Chors

Katalog2020_promo1

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.