Nowy świat CHORS

Przedstawiamy nową stronę www. Naszym celem jest stworzenie intuicyjnej platformy komunikacji. Wdrażanie nowości i usprawnień podzieliliśmy na etapy prowadzące do powstania kompletnego systemu, pokazującego min. informacje o dostępności produktów czy przewidywanym terminie realizacji.  

strona-59-7
strona-59-8

Projekt zakłada spójną identyfikację graficzną katalogu i strony, co pozwala na szerszą prezentację produktu przy dyskretnym wsparciu treści cyfrowych. 

Stopniowo pojawiać się będą nowe funkcje, takie jak opcja wyszukiwarka, konfigurator produktu, panel komunikacyjny, czy wsparcie online live chat z naszym biurem. Harmonogram tych funkcjonalności zależy w dużym stopniu od tempa wdrażania nowego oprogramowania ERP, które ma na celu usprawnienie harmonogramowania produkcji, automatyzacji obiegu dokumentów oraz komunikacji. 

 

strona-59-4
strona-59-9

 

Funkcjonalność

Z każdą aktualizacją, będą widoczne nowe funkcje, które stopniowo uruchamiamy po zakończeniu testów. Najbardziej oczekiwana przez nas sekcja @produkty, oprócz atrakcyjnej formy prezentacji detalu, pozwoli skonfigurować w prosty i przejrzysty sposób odpowiednią wersję lampy oraz poznać jej cenę, a także pobranie potrzebnych plików, takich jak karta katalogowa, bryły 3D, bryły fotometryczne czy instrukcja montażu. 

strona-59-5
strona-59-3

Projekt graficzny: Wojtek Piotrowski, Paweł Walczak - agencja Juice

Wdrożenie: agencja UPbrand

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.