Od momentu rozwoju technologii LED staramy się stosować najlepsze na rynku rozwiązania i tylko takie, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie. To ważne, ponieważ współczesne technologie wymagają od użytkowników dużego rozeznania. Technologia LED dała nam energooszczędne źródło światła i zniosła wiele barier projektowych. Stosowanie różnych barw światła we wnętrzach umożliwia lepsze i efektywniejsze projektowanie. Niestety z technologią LED wiążą się też różne zagrożenia.

Niezwykle ważne jest, aby przy wyborze technologii LED zwracać uwagę na jakość zastosowanych modułów. Parametrem, który między innymi definiuje jakość LEDów jest współczynnik CRI. Niska jakość światła ledowego dekoncentruje, podrażnia nasz system nerwowy, a w skrajnym przypadku - ze względu na nadmiar światła niebieskiego - podrażnia żółtą plamkę oka, co może prowadzić do pogorszenia widzenia.

Wiedząc to wszystko staramy się stosować najlepsze na rynku rozwiązania, które nie szkodzą bezpośrednio naszemu zdrowiu, a mają na celu wpływać na nas korzystnie. Dlatego postanowiliśmy przy okazji promocji naszego katalogu oraz nowości wyjaśniać te istotne niuanse. Na naszej stronie internetowej będziemy publikować artykuły na temat pojęć związanych z technologią LED. Zachęcamy do lektury praktycznych wskazówek tym razem na temat zasilaczy, ich właściwości oraz konfiguracji.

A teraz pierwsze porcja nowości.

Z przyjemnością prezentujemy odświeżone serie opraw Fusion L, Fusion RT L oraz D. Każda z tych opraw dostępna jest na 1, 2 i 3 źródła światła.

Oprawy z serii Fusion L  oraz Fusion RT L zostały zaprojektowane do operatywnego, kierunkowego oświetlania dynamicznym  światłem najwyższej jakości.  Dostępne są w dwóch wersjach: zaawansowanej – na wydajne źródło LED  ze spektrum  światła słonecznego (Sunlike),  z funkcją regulacji  kąta świecenia  oraz z  wyborem barwy światła lub ekonomicznej – na źródło światła z trzonkiem G53. 

.

D - Reflektor przeznaczony do montażu w suficie podwieszanym we wnęce, dedykowana również do systemu D-Bay.

 

Proste oprawy Fusion L, Fusion RT L, D L oferują zaawansowane i unikalne funkcje LED, posiadają doskonałe parametry świetlne oraz bardzo prosty mechanizm regulacji kąta świecenia w zakresie 15° a 60°, także po zamontowaniu oprawy. Więcej informacji znajdziecie na stronach produktowych.

 

Pozdrawiamy 

Zespół Chors 

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.