Stwórz własną aranżację, dzięki systemowi SNAP.

Każde pomieszczenie wymaga indywidualnego doboru opraw oświetleniowych. W zależności od potrzeb, odpowiednie oświetlenie pomoże powiększyć optycznie wnętrze, wyeksponować lub ukryć detale, ułatwi nam się wyciszenie się lub motywację do działania. Dzięki systemowi SNAP można stworzyć aranżację, która spełni wszystkie wymagania. Jego możliwości nigdy się nie kończą. W skład systemu wchodzi aż pięć wielkości baz o średnicach od 90 do 250 mm, zarówno z wypustem bocznym jak i centralnym oraz dwa rodzaje uchwytów do przewodów. Dzięki tak szerokiej gamie elementów, możliwe jest dowolne tworzenie kompozycji zarówno na ścianie, jak i suficie. Akcesoria są kompatybilne ze wszystkimi oprawami zwieszanymi marki Chors.

System SNAP umożliwia doprowadzenie zasilania do 8 lamp w przypadku opraw na tradycyjne źródła światła, a w przypadku lamp ze zintegrowanym źródłem LED nawet do 9 opraw wypuszczanych z jednej bazy. W aranżacji wykorzystano bazę SNAP A 160 wraz z 4 oprawami: Moi Z 30 czarny, Moi Z 60 czarny, Telescope A Z czarny/śnieżnobiały, Telescope B Z śnieżnobiały/czarny. Wszystkie oprawy o barwie światła NW - 3000K.

snap95b-3
snap-95-2

ODPOWIEDNI NASTRÓJ

Planując oświetlenie należy pamiętać o charakterze pomieszczenia i pełnionych przez niego licznych funkcji. Dzięki bazom SNAP, można z jednego wyprowadzenia prądu doświetlić kilka miejsc, budując w ten sposób odpowiedni nastrój w jadalni czy salonie.

Jadalnia: (1) Baza SNAP B2 250 TRIAC (2) 1xMyco Z 300  (3) 1xMyco Z 160  (4) 2xMyco Z 120  (5) 1xSNAP A.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Kompatybilność baz SNAP ze ściemniaczami fazowymi pozwala na regulowanie natężenia światła, a tym samym budowania nastroju we wnętrzu.

Sypialnia: (1) Baza SNAP B1 120 TRIAC (2) 2 x SNAP A (3) Telescope C Z (4) Telescope A Z.

W SZEREGU LUB W POJEDYNKĘ

Wystarczy kilka uchwytów SNAP, by oprawa stała się również oryginalną dekoracją ścian oraz sufitów. Można tworzyć dowolne kompozycje, zestawiając różne elementy z oferty CHORS.

Kawiarnia: (1) Baza SNAP B90  (2) 4xSNAP A  (3) Moi Z 60;  (1) Baza SNAP B90  (2)  4xSNAP A  (4)  Moi Z 30;  (1) Baza SNAP B90  (2) 4xSNAP A  (5) Moi Z 90.

Miejsce pracy: (1) Slim Line+ Z 90 (2) SNAP A; (3) Baza SNAP B 90, (4) 5 x SNAP A, (5) Qua+ Z 20. 

 

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.