Telling stories

Początek października to był bardzo intensywny oraz wyjątkowy czas. W jeden weekend zaplanowano dwa ciekawe wydarzenia Festiwal Łódź Design oraz targi Warsaw Home. Do udziału w Warsaw Home zaprosiła nas firma Interium z Warszawy, która oddała nam do aranżacji część swojej przestrzeni. Stało się to dla nas ogromym wyzwaniem ze względu na jednoczesną obecność naszej marki w Łodzi i w Warszawie. Postanowiliśmy stworzyć dwie koncepcje różnych wystaw. Jedną z nich, tę w Warszawie oddaliśmy w ręce projektanta, autorowi serii lamp Ambiente oraz Dogirami, Piotrowi Kalinowskiemu. W ten sposób powstał koncept opowieści, który został przelany na ściany oraz nasze produkty. 

wh-95-1
wh-95-5

Aranżacja lamp oraz rysunki stanowiły jedność. Każdy opis miał swoją funkcję. Opowiadał o historii powstania lamp, emocjach oraz autorze. Detale zostały dobrane tak, aby wszystko ze sobą współgrało. Naszym celem było zaciekawienie odbiorcy i zachęcenie do zapoznania się z naszymi produktami, ich unikalnymi możliwościami oraz filozofią ich wytwarzania. Ważne dla nas było również zorganizowanie koncepcji w sposób, który nie zakłócał prezentacji naszych produktów. Celowym zabiegiem było wybranie tylko dwóch kolorów prezentowanych lamp. Dzięki temu stoisko było bardzo jednolite.

Budowa tego stoiska okazała się dobrą zabawą. Uczestniczenie w procesie twórczym, którym obdarował nas Piotr, było bardzo pouczające i inspirujące. Korzystając z małej powierzchni, pokazaliśmy sporą część naszej kolekcji w taki sposób, by gość mógł zrozumieć, jak świeci dana lampa i wyobrazić sobie jak może ją umiejscowić w swoim wnętrzu. 

wh-95-7
wh-95-8
wh-95-2
wh-95-1

Oświetlenie stoisk partnerskich. 

Nasz udział w targach Warsaw Home odbył się na zaproszenie firmy Interium. Ich piękna ekspozycja zdobyła wyróżnienie. Mieliśmy przyjemność oświetlić światłem podstawowym tę przestrzeń. Do oświetlenia użyliśmy reflektorów z serii Reel, Papa R oraz Supra. 

Kolejną przestrzenią, której użyczyliśmy nasze światło, była wystawa firmy TON. W przypadku tej wystawy użyliśmy reflektorów oraz lamp wiszących z serii Reel. 

 

wh-95-10
wh-95-9
aton-95-1
aton-95-3

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.