Warsaw Home to Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz zrzeszające architektów, projektantów, właścicieli firm, sklepów oraz klientów indywidualnych. Podczas wydarzenia prezentowane były oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej i wykończeniowej. Mieśmy przyjemność współuczestniczyć w targach, oświetlając stoiska naszych partnerów Magazif oraz DesignAlive.   

poziom4_test
poziom3_test
poziom1_test
 

 

Na stoisku Magazif oświetlaliśmy prace uczestników programu Młode Wilki. Byli to projektanci, którzy pokazywali pierwsze stworzone przez siebie projekty. Reel, niebanalna forma, miękka linia gięcia i ciekawy klosz, nadają lampie unikalny wygląd i przyciągają uwagę. Wysokiej jakości zintegrowane źródło LED, duża swoboda kierunkowania światła i szklana soczewka pozwalająca na regulowanie kąta świecenia, sprawiają, że oprawa znajdzie wiele zastosowań.

Wersja stojąca oprawy została zaprojektowana przez Fabiana Baumanna z biura projektowego Formfjord.

Lampy Moi Z to uzupełnienie całej serii lamp, które swoim światłem skupionym z możliwością regulacji kąta świecenia, oferują oświetlenie wnętrz za pomocą najwyższej jakości światła LED. Rożne długości lamp pozwalają na budowanie ciekawych aranżacji w przestrzeni.  

fot. Marek Swoboda oraz archiwum Magazif

  

W koncepcji "Domu Idei" Design Alive projektantki Anna Łoskiewicz i Zofia Strumiłło-Sukiennik z Beza Projekt szukały oświetlenia komplementarnego do mistycznego klimatu wyjętego z serialu Twin Peaks.

Dzięki naszym oprawom udało się puścić wodze fantazji i zbudować niepowtarzalny charakter wnętrza. Zależało nam na wprowadzeniu wariacji w sposobie świecenia, ale nadal w ramach jednej rodziny lamp. Użyliśmy światła rozproszonego oraz skupionego (z pomocą reflektorów).  

 

Wolnostojąca lampa z serii Ambiente powstała przy współpracy z Piotrem Kalinowskim (MIXD). Przyciąga uwagę, stanowiąc piękną ozdobę wnętrza, śmiało zastąpi obraz czy rzeźbę, jednocześnie dając delikatne, przyjemne i bardzo nastrojowe światło.

Bez-nazwy-2

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.